WESPA Youth Plate 2019

Kuala Lumpur, Malaysia
30th November to 1st December 2019
(2 day side event to WESPA YOUTH Cup)

Pairings round 10


    Placings round 9     Will play in round 10
1Megan Raaj Sethu 8+1297  Aqesha Humaira Ahafz 
2Aqesha Humaira Ahafz 8+612  Megan Raaj Sethu 
3Oneli De Silva 7+1113  Iman Najmi Muis 
4Danial Daud 7+932  Muhammad Dhia Zafri 
5Iman Najmi Muis 7+651  Oneli De Silva 
6Avidian Dipesh Siva 7+623  Tseng Jun Yi 
7Ritesh Singh 7+527  Tan Yu Herng 
8Muhammad Dhia Zafri 7+355  Danial Daud 
9Amerenthiran 7+345  Aaron Danker 
10Patrick Heng Bing Xi 6+769  Leong Mei Qi 
11Goh Jun Lim 6+725  Logeswaran Kumaresan 
12Chok Xun Ken 6+582  Chen Kyleen 
13Chen Kyleen 6+440  Chok Xun Ken 
14Tan Yu Herng 6+367  Ritesh Singh 
15Teh Yong Jing 6+338  Manaal Asher 
16Tseng Jun Yi 6+265  Avidian Dipesh Siva 
17Cheok Jing Yi 6+228  Koay Ming Yu 
18Leong Jia Liang 6+217  Bani Ahmad Haiqal 
19Koay Ming Yu 6+144  Cheok Jing Yi 
20Logeswaran Kumaresan 6+77  Goh Jun Lim 
21Aaron Danker 6+17  Amerenthiran 
22Bani Ahmad Haiqal 6+12  Leong Jia Liang 
23Devesh Kuganesan 5+620  Kesavan Sivabalan 
24Cheok Kar Seng 5+428  Swetha Chandra Kumar 
25Siddartha Mariappan 5+397  Aminthika Dissanayak 
26Swetha Chandra Kumar 5+307  Cheok Kar Seng 
27Manaal Asher 5+276  Teh Yong Jing 
28Leong Mei Qi 5+257  Patrick Heng Bing Xi 
29Abhirami C Maran 5+233  Muhd Aiman M Rani 
30Sharenni Subramaniam 5+181  Reenita Kaur 
31Grace Choo Pei Xuan 5+157  Dhanesh Subramaniam 
32Muhd Aiman M Rani 5+113  Abhirami C Maran 
33Reenita Kaur 5+49  Sharenni Subramaniam 
34Chloe Tham Kar Yee 5-64  Soh.Yi Xu 
35Adriel Rayyan 5-118  Veronica Fernandez 
36Yashica Tinakaran 5-261  Asharina Arulkumar 
37Soh.Yi Xu 5-440  Chloe Tham Kar Yee 
38Asharina Arulkumar 5-513  Yashica Tinakaran 
39Aminthika Dissanayak 4+491  Siddartha Mariappan 
40Kesavan Sivabalan 4+461  Devesh Kuganesan 
41Sonia Anne Menon 4+265  Goh YuFen 
42Caryn Liong Xin Yan 4+244  Go Yu An 
43Go Yu An 4+189  Caryn Liong Xin Yan 
44Munisashini Subiksha 4+149  Chiu Hei Tung 
45Chiu Hei Tung 4-7  Munisashini Subiksha 
46Chow Zhuo Ye 4-15  Muhammad Hazim 
47Shuhada Sofea Sharz 4-15  Muhammad Aqil Hairul 
48Geevita Nair Krishna 4-106  Magdalene Chong 
49Dhanesh Subramaniam 4-191  Grace Choo Pei Xuan 
50Jaivin Mugunthan 4-234  Wardah Auni 
51Veronica Fernandez 4-238  Adriel Rayyan 
52Marissaselma Danisha 4-366  Syed Naufal Alsagoff 
53Lim Zhe Yu 4-386  Andrew Lim Wu Jiat 
54Wardah Auni 4-412  Jaivin Mugunthan 
55Ng Yi Tang 4-628  Jonathan Sie Zunxian 
56Muhammad Hazim 3+419  Chow Zhuo Ye 
57Jonathan Sie Zunxian 3-19  Ng Yi Tang 
58Goh YuFen 3-64  Sonia Anne Menon 
59Muhammad Aqil Hairul 3-142  Shuhada Sofea Sharz 
60Devya.Kuganesan 3-263  Tan Ying Ern 
61Syed Naufal Alsagoff 3-350  Marissaselma Danisha 
62Magdalene Chong 3-487  Geevita Nair Krishna 
63Tan Ying Ern 3-604  Devya.Kuganesan 
64Andrew Lim Wu Jiat 3-623  Lim Zhe Yu 
65Sia.Ee Wen 3-626  Ahmad Feris MK Akmal 
66Katherine LeongCheng 3-652  Tyrus Chang Zhanfeng 
67Ahmad Feris MK Akmal 3-742  Sia.Ee Wen 
68Pavanalakkshana 3-782  Jayden Seet Wee Hong 
69Hia Issac Hung Zhe 2-661  Julia Ariel Lim 
70Soh Yi Ren 2-676  Sia Ee Lise 
71Jayden Seet Wee Hong 2-687  Pavanalakkshana 
72Sia Ee Lise 2-718  Soh Yi Ren 
73Tyrus Chang Zhanfeng 1.5-1010  Katherine LeongCheng 
74Julia Ariel Lim 1.5-1086  Hia Issac Hung Zhe 
75Ania Calleja Vazquez 1-845  Mok Chun Munn 
76Mok Chun Munn 0-841  Ania Calleja Vazquez